SAĞLIK, GÜVENLİK VE ÇEVRE POLİTİKASI

ALŞİN ÇELİK bugüne kadar işverenlerinin beklentilerini sağlamış ve faaliyet alanı içerisinde tercih edilen imalatçı olma konumuna sağlamıştır. ALŞİN ÇELİK bu konumunu konusunda yetkin çalışanlarının özverisi ve etik kurallar ve taahhütlerine bağlılığı ile oluşturduğu hizmet ve ürün kalitesine borçludur. ALŞİN ÇELİK’in hedefi bu hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden mühendislik dahil çözüm ortağı olarak müşteri ve imalat kapasitesini artırabilmektir.

Bu çerçevede ALŞİN ÇELİK’in SGÇ Politikası ALŞİN ÇELİK fabrikasında ve şantiyelerinde çalışan tüm personel, iş ortakları ve bireyler ile çevre, tesis ve makine-ekipmanın, ALŞİN ÇELİK’in yaptığı işler sonucu her türlü kirlilik, tehlike ve kazadan korunmasıdır. Bu SGÇ politikası ALŞİN ÇELİK’in değişmez düsturu olacak ve her zaman maliyet tercihinden önce gelecektir.

ALŞİN ÇELİK SGÇ politikası ile SIFIR KAZA hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır ve bu amaca ulaşmanın yolunu da tüm ALŞİN ÇELİK çalışanlarının öncelikle mevcut mevzuat, şirket prosedür ve talimatlarını dikkate alarak kendi sağlık ve güvenliklerini sağlayıcı tedbirleri uygulaması, çevresinde çalışanların SGÇ politikasına uygun olarak çalıştığını gözetmesi, ve geliştirilebilecek konularda da eğitim talebinde bulunması şeklinde özverili ve koşulsuz katılımının sağlanması olarak belirlemiştir.

Malıköy Anadolu OSB. Mh. Dumlupınar Cd. No : 14 Sincan / ANKARA / TÜRKİYE | +90 312 553 84 84-85 | info@alsincelik.com.tr